Fitness / Aerobic

Nasza oferta obejmuje zajęcia modelujące sylwetkę, ujędrniające ciało, przyspieszające spalanie tkanki tłuszczowej a także poprawę kondycji i sprawności całego ciała. W studio mamy zajęcia jogi, tańca brzucha, latino f, pilates, TBC, ABT Fat Burning,TBC Active  natomiast z zakresu tańca prowadzimy kursy tańca towarzyskiego, nowoczesnego, kursy dla narzeczonych i lekcje indywidualne. Szeroka gama zajęć, którą oferujemy pozwala na ruch dla każdego, bez względu na wiek, stan zdrowia i kondycję fizyczną.

 

AEROBIC

 

STEP
Zajęcia choreograficzne wykonywane na stopniu. W zależności od stopnia zaawansowania, układy składają się z prostych lub bardziej złożonych kroków, których wykonywanie wpływa na poprawę koordynacji i pamięci ruchowej. Wzmacniamy dolne grupy mięśniowe.

Active TBC (Total Body Conditioning)

Intensywne ćwiczenia ogólnorozwojowe. Spalają tkankę tłuszczową, poprawiają kondycję fizyczną, wzmacniają i ujędrniają wszystkie grupy mięśniowe ( ręce, klatka piersiowa, brzuch, grzbiet, pośladki, uda ). Część główną poprzedza intensywna rozgrzewka w formie krótkiego i prostego układu choreograficznego. Ćwiczenia wykonuje się z obciążeniami z wykorzystaniem różnych przyborów ( ciężarki, gumy, piłki ). Całość zajęć zakończona jest krótkim stretchingiem. Zajęcia dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych.

TBC ( Total Body Conditioning)

Zajęcia ogólnorozwojowe, poprawiające kondycję fizyczną, wzmacniające i ujędrniające wszystkie grupy mięśniowe. Wykorzystuje się przybory: step, hantle, gumy i inne.

PILATES
Metoda mająca na celu stworzenie równowagi w ciele. Jest treningiem "dobrego samopoczucia'. Wpływa na to jak wygląda ciało, jak je odczuwamy i jak ono pracuje. Mięśnie rozciągają się, wzmacniają i stają się bardziej elastyczne. ćwiczenia są wykonywane przy dźwiękach spokojnej muzyki wprowadzają nas w stan odprężenia i dobry nastrój. Poprawiają wygląd naszej sylwetki.