Plasma Pix

Bezdotykowe frakcjonowanie skóry zimną plazmą

 

Plasma Pix to całkowicie nowe urządzenie. Swoje działanie opiera na energii zimnej plazmy. Plazma to przypominająca gaz zjonizowana materia, która nazywana jest często czwartym stanem skupienia. Powstaje w wyniku dostarczenia energii do neutralnego gazu, przez co tworzy się wyładowanie w postaci łuku elektrycznego. Plasma Pix służy przede wszystkim do bezdotykowego frakcjonowania skóry. Powstają w ten sposób mikrouszkodzenia pobudzające skórę do intensywnej regeneracji. Dzięki nim oraz wyzwolonemu ciepłu, włókna kolagenowe i elastynowe są zmobilizowane do odbudowy. W efekcie zmarszczki zostają wygładzone, poprawia się jędrność i elastyczność skóry, komórki odzyskują witalność, a cera młodzieńczy wygląd.

Plasma Pix to urządzenie stworzone nie tylko do walki z oznakami upływającego czasu. Można je stosować wszędzie tam, gdzie istotna jest odbudowa naskórka oraz produkcja nowych włókien kolagenowych. Za pomocą Plasma Pix możliwa jest głęboka odnowa skóry, efektem czego jest redukcja plam i przebarwień. Seria zabiegów z zimną plazmą sprawi, że blizny – także rozstępy –  staną się gładsze, jaśniejsze, bardziej elastyczne. Zabiegi z Plasma Pixwpływają korzystnie na kondycję naczyń krwionośnych i nawilżenie skóry. To urządzenie okazuje się także pomocne w leczeniu trądziku. Pod głowicą wytwarza się ozon, wykazujący silne właściwości bakteriobójcze, wspomagający zwalczanie bakterii powodujących powstawanie zmian trądzikowych.

Zabieg z użyciem Plasma Pix jest zabiegiem intensywnym. Skóra przez pewien czas może wykazywać objawy podrażnienia. W celu zmniejszenia tych efektów, polecamy połączyć silne działanie plazmy z łagodzącym działaniem śluzu ze ślimaka.

Pierwszym krokiem jest delikatny demakijaż. Aby nie podrażnić skóry przed zabiegiem, polecamy użycie łagodnej emulsji tonizującej - Tricelles Toner Emulsion.

W celu podniesienia komfortu zabiegu i zniwelowania mogących mu towarzyszyć negatywnych odczuć, polecamy Zanthal Gel - preparat łagodząco-chłodzący, który po określonym czasie zmywamy i bardzo dokładnie osuszamy skórę.

Wykonujemy zabieg za pomocą Plasma Pix, opracowując głowicą plazmową wszystkie problematyczne miejsca.

Po zakończeniu zabiegu aplikujemy serum Snail Concentrate, które – dzięki zawartości śluzu ślimaka Poly-Helixan® PF i alantoiny – przyspiesza regenerację, łagodzi i nawilża skórę.

Na serum nakładamy dodatkowo łagodzącą maskę algową ze śluzem ślimaka - Algaplast Snail Mask. Ułatwia ona odnowę uszkodzonego naskórka, a dzięki stymulacji syntezy kolagenu - wspomaga redukcję zmarszczek.

Zabieg kończymy aplikując krem ze śluzem ślimaka - Snail Mucin Cream. Nie tylko łagodzi podrażnienia, ale zapobiega także powstawaniu obrzęków i zasinień, nawilża oraz zmiękcza skórę. 


W ramach pielęgnacji domowej polecamy stosowanie eliksiru ze śluzem ślimaka - Snail Mucin Elixir. Ułatwia on odnowę uszkodzonego naskórka, łagodzi rumień i podrażnienia, wygładza oraz odmładza skórę. Warto także codziennie aplikować Snail Mucin Cream. Kosmetyki te sprawdzą się w przypadku każdej cery. Przyspieszą regenerację skóry i zapobiegną powstawania stanów zapalnych.