Opalanie natryskowe

Niezwykłe rozwiązanie opalające SunFX jest profesjonalnie stosowane w gabinetach. Zajmuje to ok 5 minut. Stosująca je osoba uzyska natychmiast naturalnie wyglądającą opaleniznę, która będzie się utrwalała przez następne 5 do 12 godzin.

Dlaczego SunFX jest bezbieczny w użyciu?

Unikalna kombinacja mineralnych środków brązujących oraz zatwierdzonego kosmetycznego czynnika opalającego DHA dają naprawdę niezwykły efekt opalający. Nie zawiera alkoholu, olejków, perfum, ani potencjalnie szkodliwych chemikaliów czy środków konserwujących.

Opalenizna SunFX będzie utrzymywała sie do 10 dni w zależności od rodzaju skóry oraz sposobu przygotowania się. Regularne nawilżanie przedłuży czas utrzymania się opalenizny.

SunFX nadaje skórze wyrazistą i naturalnie wyglądającą opaleniznę. W rzeczywistości, w wielu przypadkach efekt opalający SunFX może być lepszy niż słoneczny czy uzyskany w solarium.\

 

Przed zastosowaniem SunFX należy złuszczyć naskórek przy użyciu peelingu. Należy zwrócić szczególną uwagę na miejsca o pogrubionej skórze, takie jak: kolana, łokcie, oraz czubki palców. Na tym etapie nie należy stosować preparatu nawilżającego ponieważ będzie to miało niekorzystny wpływ na wynik końcowy. Zalecamy również demakijaż. Po nałożeniu preparatu opalającego, należy odczekać, aż zupełnie wyschnie. Przed opuszczeniem gabinetu upewniamy klienta, że opalenizna jest sucha, przy czym radzimy nie moczyć skóry przez 5 godzin po zakończeniu sesji opalającej.